Ciepło polecam powyższą nauczycielkę. Wyciągnęła mnie niejednokrotnie z opresji 😅

Eryk

Biologia, źródło: strona na Facebooku VIP-Education, komentarz pod zdjęciem korepetytora

Baaardzo miły i bezproblemowy 😃. Nigdy nie było jakichkolwiek nieporozumień. Bardzo profesjonalnie, a zarazem na luzie. Polecam serdecznie pana Krzysztofa!

Paweł

Fizyka, źródło: strona na Facebooku VIP-Education, komentarz pod zdjęciem korepetytora

Bardzo przyjemna atmosfera na korkach. Krzysiek ma dużo wyrozumiałości do ucznia i interesuje go, "co się dzieje" z jego podopiecznym 😉 . Pytał często, czy zbliżają się jakieś kartkówki/sprawdziany i się do nich przygotowywaliśmy. A do matury to uczyliśmy się wszystkiego w ściśle określonej kolejności, więc nie było sytuacji, że miałem jakieś zaległości, bo wszystkiego się uczyliśmy po kolei. Polecam sprawdzić samemu, ja jestem bardzo zadowolony 😊.

Maciej

Fizyka, źródło: strona na Facebooku VIP-Education, komentarz pod zdjęciem korepetytora

Pełen profesjonalizm, ogromna empatia i cierpliwość, złoty chłopak!

Mateusz

Matematyka, źródło: strona na Facebooku VIP-Education, komentarz pod zdjęciem korepetytora

Krzyś💖
Cudowniejszego korepetytora nie mogłam sobie wymarzyć dla syna 😁
Cudowny, Zdolny, Inteligentny, Wyrozumiały i bardzo pomocny ...😍
Szczerze Polecam! 💝

Viola

Matematyka, źródło: strona na Facebooku VIP-Education, komentarz pod zdjęciem korepetytora

Bardzo wysoko oceniam współpracę Pana Dawida z moim synem (4 klasa szkołą podstawowa). Syn uwielbia lekcje, czeka na nie. Pan Dawid profesjonalnie przekazuje wiedzę potrzebną uczniowi, umie dostosować przekaz do potrzeb dziecka. Syn ma problem z dłuższym skupieniem uwagi, ale Pan Dawid znalazł super sposób, w chwili dekoncentracji rozmawiają na temat pasjonujący, mam nadzieję ich oboje, piłka nożna. Po lekcjach z Panem Dawidem nie muszę dodatkowo zachęcać syna do nauki języka niemieckiego, przygotowania do lekcji w szkole. Z chęcią zgłasza się na zajęciach w szkole, przełamał barierę mówienia w języku niemieckim. Serdecznie polecam, korepetytor mimo młodego wieku, wykazuje szczere zaangażowanie w prowadzone przez siebie zajęcia.

Paulina

Język niemiecki, źródło: serwis korepetycyjny buki

Współpraca z Panem Dawidem jest bardzo owocna. Jako nauczyciel jest rzetelny, skupiony zawsze przygotowany do zajęć, wymagający, ale umie dostosować wszystko pod indywidualne potrzeby ucznia. Ma świetny kontakt z moim synem. Lekcje przebiegają bez zakłóceń w miłej atmosferze. Polecam z czystym sumieniem.

Marta

Język niemiecki, źródło: serwis korepetycyjny buki